Zamów fachowy odbiór mieszkania!

Zarezerwuj pasujący Tobie termin, a my potwierdzimy go w ciągu 12 godzin.

Cennik

Ceny kształtują się różnie w zależności od rodzaju, powierzchni oraz lokalizacji nieruchomości:

Typ lokalu Cena odbioru (zł netto, bez 23% Vat)
Mieszkanie do 50 m2 240
Mieszkanie od 50 m2 do 75 m2 290
Mieszkanie od 75 m2 do 100 m2 340
Mieszkanie powyżej 100 m2 oraz dom kalk. indywidualna
dopłata: rynek wtórny* 50
dopłata: lokal dwupoziomowy 50
dopłata: dojazd poza trójmiasto 50

* Przy odbiorze mieszkania lub domu na rynku wtórnym w cenie zawarta jest opinia dotycząca stanu technicznego instalacji oraz możliwych do wykonania zmian w aranżacji lokalu.

Podane ceny obowiązują w granicach Gdańska, Sopotu oraz Gdyni. Ceny w pozostałych lokalizacjach do uzgodnienia, w zależności od kosztów dojazdu.

Jeżeli usterki okażą się tak znaczące, że po dokonanych przez dewelopera poprawkach, zaistnieje konieczność ponownego ich sprawdzenia, to koszt takiej ponownej wizyty wynosi: 150 złotych (mieszkanie do 50 m2) i 200 złotych (mieszkanie powyżej 50 m2).

Porada eksperta zwraca się z nawiązką, ponieważ:

W naszej ofercie znajduje się również pomoc przy odbiorze części wspólnych budynku, a także otoczenia wraz z małą architekturą. Elementy wspólne najczęściej stanowią odrębną część odbioru, którą powierza się zarządowi wspólnoty mieszkaniowej lub zarządcy nieruchomości. Podczas odbioru części wspólnych oprócz sprawdzenia jakości wykonania elementów budowlanych należy również pamiętać o przekazaniu dokumentacji projektowej (projekt budowlany i wykonawczy) oraz powykonawczej i sprawdzić jej zgodność ze stanem faktycznym. Sprawdzeniu podlegają między innymi takie elementy jak:

Koszt odbioru części wspólnych jest uzależniony od wielkości oraz charakteru inwestycji.